Login Form

Szukaj

reklama_test

Kultura

Muzeum na kółkach w Grodzisku

POLIN MHZP Logo PL RGB 2

Grodzisk Mazowiecki na trasie projektu "Muzeum na kółkach"

Grodzisko - 1000 lat tradycji [wideo]

Grodzisko1

Jedyna taka okazja, aby obejrzeć film pt. „Grodzisko - 1000 lat tradycji”, który dostępny jest dla widzów GTV tylko dzisiaj!

Grodzisko - 1000 lat tradycji

Grodzisko1

Premiera pierwszego z serii krótkometrażowych filmów o historii Grodziska Mazowieckiego.

75 rocznica likwidacji grodziskiego getta

Ramka75

W Poniedziałek 15 lutego, odbyły się uroczystości upamiętniające 75 rocznicę likwidacji grodziskiego getta.

Bencien Karma Kamtsang , czyli z wizytą u Lamy Rinczena - Sploty 2016

RamkalamaGTV

Odwiedziliśmy ośrodek buddyjski w Grabniku, przy okazji wykładu jego opiekuna - Lamy Rinczena na Splotach 2016.

Thomas Lang w Grodzisku Mazowieckim

DSC01161

7 października w 3Clubie (Centrum Kultury), odbył się warsztat światowej klasy perkusisty Thomasa Langa.

 

Spotkanie to, było oficjalnym zakończeniem Thomas Lang Drumming BootCamp i Thomas Lang Mini Camp (intensywnych kursów perkusyjnych dla perkusistów), które odbywały się w Warszawie w dniach 4-7 października br.

 

Thomas Lang to austriacki producent muzyczny, muzyk i multiinstrumentalista, znany głównie jako perkusista, muzyk sesyjny oraz instruktor. Współpracował do tej pory m.in. z takimi wykonawcami jak Robbie Williams, Kylie Minogue, Spice Girls, Bonnie Tyler, The Clash czy Falco (któż nie pamięta "Rock me Amadeus"?).

 

Spotkanie w Grodzisku Mazowieckim było ukoronowaniem wysiłków uczestników warsztatów i możliwością zobaczenia i posłuchania tego wspaniałego muzyka dla szerszego grona słuchaczy. Thomas Lang zaskoczył swoją dobrą formą, poczuciem humoru i otwartością. Kto nie był, ten niech żałuje, bo wieczór był wyjątkowy. Nie mogło także zabraknąć perkusistów czołowych polskich zespołów wśród publiczności. Gwiazda na scenie, gwiazdy na widowni, to już czysta galaktyka. Grodzisk Mazowiecki powoli staje się perkusyjną stolicą Mazowsza. Po wizytach m.in. Aarona Spears'a i Bill'ego Cobham'a grał dla Nas kolejny wielki perkusista. A było to możliwe dzięki staraniom, chęci i determinacji kilku osób. Pani Agnieszki Trzeszczak, firmy Drum Workshop Polska, Pro Drum oraz  Pawła Twardocha, dyrektora Centrum Kultury w Grodzisku Maz. Z niecierpliwością czekamy na więcej.

 

GTV Twoja okolica było patronem medialnym tego wydarzenia.

 

eMKa

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież