Login Form

Szukaj

reklama_test

Kultura

Muzeum na kółkach w Grodzisku

POLIN MHZP Logo PL RGB 2

Grodzisk Mazowiecki na trasie projektu "Muzeum na kółkach"

Grodzisko - 1000 lat tradycji [wideo]

Grodzisko1

Jedyna taka okazja, aby obejrzeć film pt. „Grodzisko - 1000 lat tradycji”, który dostępny jest dla widzów GTV tylko dzisiaj!

Grodzisko - 1000 lat tradycji

Grodzisko1

Premiera pierwszego z serii krótkometrażowych filmów o historii Grodziska Mazowieckiego.

75 rocznica likwidacji grodziskiego getta

Ramka75

W Poniedziałek 15 lutego, odbyły się uroczystości upamiętniające 75 rocznicę likwidacji grodziskiego getta.

Bencien Karma Kamtsang , czyli z wizytą u Lamy Rinczena - Sploty 2016

RamkalamaGTV

Odwiedziliśmy ośrodek buddyjski w Grabniku, przy okazji wykładu jego opiekuna - Lamy Rinczena na Splotach 2016.

„Lato z Radiem” odwiedzi Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki jest jednym z 20 miast, w których zagra "Lato z Radiem".

 

Na mapie tegorocznej trasy koncertowej „Lata z Radiem”, wśród 20 odwiedzanych miast, znajdzie się Grodzisk Mazowiecki. Podczas koncertu 11 lipca mogą wystąpić m.in. Maryla Rodowicz, Hey czy Kayah.

 

Jak podają wirtualnemedia.pl tegoroczne „Lato z Radiem” na antenie Programu I Polskiego Radia nadawane będzie po raz 43. Audycji będzie można słuchać od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00 do 13.00 oraz w niedziele w paśmie między 10.00 a 13.00.

Nowym cyklem „Lata z Radiem" jest „Lato z Radiem Extra” - weekendowy program interaktywny nadawany od 16.00 do 23.00 w soboty i niedziele. Jego prezenterami są Maria Szabłowska, Zbigniew Krajewski oraz Małgorzata Kościelniak. W „Lecie z Radiem Extra” pojawią się m.in. łączenia ze studiem plenerowym oraz „Extra magazyn turystyczny” z felietonami Tomka Michniewicza, wybór „Przeboju Lata” i „Pojedynek gwiazd”.

 

Trasa koncertowa „Lato z Radiem" rozpocznie się 28 czerwca w Uniejowie, a zakończy 31 sierpnia w Gnieźnie. We wszystkie soboty i niedziele wakacji „Lato z Radiem” odwiedzi z koncertami 20 miejscowości. W dniach 11.07.2015 - 12.07.2015 - radiowa ekipa zawita w Grodzisku Mazowieckim i Rudzie Śląskiej. O tym kto wystąpi na koncercie w Grodzisku Mazowieckim poinformujemy niebawem.Na scenie „Lata z Radiem” wystąpią w tym roku: Maryla Rodowicz, Perfect, Lady Pank, Hey, Golec uOrkiestra, Wilki, Afromental, Enej, Ania Wyszkoni, Patrycja Markowska, De Mono, Bracia, Agnieszka Chylińska, Formacja Nieżywych Schabuff, Zakopower, Blue Café, Ewa Farna, Kombi Łosowski, Singin’ Birds oraz Brathanki. Imprezy uatrakcyjni swoimi występami iluzjonista Maciej Pol, a wszystkie koncerty poprowadzi Bogdan Sawicki.

 

Znany wszystkim słuchaczom „Lata z Radiem” Roman Czejarek wspólnie z Karoliną Rożej poprowadzi w tym roku studio plenerowe. To taka nowość, która ma przybliżyć uczestnikom imprez sposób działania studia radiowego oraz pokazać jak np. dokonuje się komputerowego montażu nagrań. Każdy odwiedzający studio plenerowe będzie też mógł nagrać własny materiał i przeprowadzić miniwywiad. Goście studia otrzymają także płytę z własnym nagraniem.

 

Organizatorem trasy koncertowej „Lata z Radiem” jest Agencja Promocji Polskiego Radia we współpracy z radiową Jedynką.

 

„Lato z Radiem” wymyślił wiosną 1971 roku Aleksander Tarnawski - twórca innych audycji Polskiego Radia, takich jak „Sygnały Dnia” i „Cztery pory roku”.

(DP)

 

Komentarze  

 
0 #3 Paweł 2015-07-10 11:33
[quote name="GTV Twoja okolica"]Tak jak informowaliśmy, koncert odbędzie się 11 lipca od godz. 16.00 na teren ZGKiM pomiędzy ulicami Sportową a Daleką. W ramach letniej trasy koncertowej Lata z Radiem! Zagra Red Lips, MROZU, Kombii.

Będę :P sąsiad :P z okolicy o23.27 mam powrotny na skierniewice więc będę na 1000% :D
Cytować
 
 
+1 #2 GTV Twoja okolica 2015-06-23 09:16
Tak jak informowaliśmy, koncert odbędzie się 11 lipca od godz. 16.00 na teren ZGKiM pomiędzy ulicami Sportową a Daleką. W ramach letniej trasy koncertowej Lata z Radiem! Zagra Red Lips, MROZU, Kombii.

Ponadto specjalny program dla dzieci, pokaz iluzjonisty Macieja Pola, a na zakończenie niezwykły pokaz fajerwerków!
Cytować
 
 
0 #1 iwona 2015-06-22 18:43
to kiedy gra u nas lato z radiem bo grodzisk pisze inaczej i lato z radiem tez podaje inna date :-|
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież