Login Form

Szukaj

reklama_test

Sport

4. edycja biegu w Książenicach

ramkaytytytyt

Odwiedziliśmy 4. edycję biegu w Książenicach.

Sukces zawodniczki UKS Sparta

12767264 1064593750239593 1258843314 n

Uczennica Szkoły Podstawowej nr.6, wygrała Ogólnopolskie Zawody Dzieci w Sanoku w łyżwiarstwie szybkim.

Sukces grodziskiej sekcji karate ShinKyokushin.

Fixr Express Pip Camera 1449994655326

12 grudnia był wyjątkowym dniem dla miłośników japońskiej sztuki walki i grodziskiej sekcji karate ShinKyokushin.

Wysokie Loty 2015

14

Dzień sportu w Milanówku, pod hasłem "Wysokie Loty 2015"

Gracz Bogorii w pierwszej 20, światowego rankingu!

Gracz Bogorii w pierwszej 20, światowego rankingu!

Wysokie Loty 2015

14

Dzień sportu w Milanówku, pod hasłem "Wysokie Loty 2015"

 


Lato to czas największej aktywności fizycznej w ciągu roku. Nic więc dziwnego w tym, że jako podsumowanie roku, Milanówek wybrał Dzień sportu pod hasłem „Wysokie Loty 2015“, a na miejsce milanowski Turczynek.

 

Jest to pierwsza edycja tej imprezy i mamy nadzieję, że na tym się nie skończy bo efekt był na prawdę zapierający dech w piersiach.Organizatorzy zaprosili przedstawicieli z tak wielu dziedzin aktywności fizycznej, że ciężko było wszystko zobaczyć. Dodatkowo imprezę odwiedzili sportowcy tacy jak, dwukrotna medalistka olimpijska w łyżwiarstwie szybkim Luzia Złotkowska czy 6-krotny mistrz świata w jeździe szybkiej na rolkach Peter Michael.

 

Głównymi atrakcjami tego dnia były : mecze piłki nożnej samorządowców PTO (Milanówek, Podkowa Leśna i Brwinów), Pokazy walk powietrznych modeli samolotów RC oraz najbardziej znana atrakcja milanowska czyli mistrzostwa Polski w Dirt Jumpingu MTBMX. Te pierwsze były nie tylko interesujące dla fanów piłki nożnej, ale w szczególności dla mieszkańców miast ogrodów, którzy mieli okazję obejrzeć swoich burmistrzów na boisku (Burmistrzowie Milanówka i Podkowy, V-ce Burmistrz Brwinowa). Pierwsze miejsce zajął Brwinów, za nimi Podkowa Leśna i Milanówek.

 

W przerwach meczu odbyły się pokazy i pojedynki modeli RC. Maszyny oraz ich piloci starali się strącać cele naziemne oraz wytrącać sobie nawzajem wstęgi przyczepione do ogonów. Mimo starań wszystkich uczestników, to od początku „Czerwony Baron“ zostawiał konkurencję daleko w tyle.

 

Ostatnia atrakcja otworzyła i zamknęła „Wysokie Loty 2015“ i zdecydowanie przyciągnęły najwięcej publiczności. Wszystko to dzięki zawodnikom, którzy zarówno w kategorii Amator i Pro dawali niesamowity popis swoich umiejętności. Każdy z nich chciał w każdej sekundzie udowodnić swoją formę.

 

Przez cały ten czas, między dużymi atrakcjami, odbywały się te mniejsze. Odbyły się pokazy, m.in. UKS Budo Grodzisk Mazowiecki czy I Love Dance Studio. Można było spróbować swoich sił w tenisa, w grze w szachy, strzelectwie czy nawet Kitesurfingu. Nie sposób słowami opisać wszystkiego co działo się 30 sierpnia w Milanówku, więc zapraszamy wszystkich na (mamy nadzieję) następne edycje Dnia Sportu.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy

(JC)

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

17

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież