Pogoń Grodzisk liderem III ligi

Pogoń Grodzisk nie zwalnia tempa. Po ostatnim zwycięstwie nad Świttem Nowy Dwór Mazowiecki umocniła się na pozycji lidera. W rozegranych dotychczas 19 spotkaniach podopieczni trenera Chrobaka mają na swoim koncie 48 punktów na które złożyło się 16 zwycięstw i 4 porażki.

Zwycięstwem 1-0 zakończyło się ostatnie spotkanie Pogoni przeciwko Świtowi Nowy Dwór Mazowiecki. Mecz ze Świtem był bliźniaczo podobny do ubiegłotygodniowego starcia z warszawską Polonią Warszawa. Wczoraj także to goście mieli lepsze sytuacje do zdobycia gola lecz to Pogoń była skuteczniejsza. Wynik meczu został ustalony w 50 minucie po golu strzelonym głową przez Jean Franco

 

Przed grodziskim zespołem pozostało już jedno spotkanie rundy zasadniczej. W sobotę, 27 marca o godzinie 15:00 w Elblągu zagra z miejscową Concordią.

Pogoń Grodzisk – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 ( 0-0 )

Bramka: Jean Franco

Skład Pogoni: Przyrowski, Broniarek, Lisowski ( 68 Kowalczyk ), Zembrowski, Jaroń, Strzałkowski ( ’45 Jean Franco ), Kobiera ( ’45 Gzieło ), Wrzesiński, Urbański ( ’82 Krajewski ), Maślanka, Gładysz ( ’82 Chojnacki )
Skład Świtu: Prus, Cuch, Drwęcki, Długołęcki ( ’79 Drewnowski ), Tlaga, Kuźma, Tkaczyk ( ’60 Bykowski ), Wiśniewski ( ’66 Michalik ), Dąbrowski, Sosnowski, Ciach

Informacja ze strony http://pogongrodzisk.pl