Marsz przeciwko imigrantom w Podkowie Leśnej

ONR Podkowa lesna

Ulicami Podkowy, mimo sprzeciwu burmistrza, przeszła manifestacja Ruchu Narodowego, wyrażająca sprzeciw ulokowaniu imigrantów w Polsce.

 

23 stycznia Podkowa Leśna rozbrzmiewała okrzykami ponad 100-osobowej manifestacji Ruchu Narodowego. Protestujący sprzeciwiają się planom Unii Europejskiej, co do umieszczenia na terenie Polski imigrantów. więc wśród tradycyjnych okrzyków ONR-u takich jak “Bóg Honor i Ojczyzna”, znalazły się “Polska, Węgry wspólna sprawa – My nie chcemy tu Araba”, czy “Imigrantów tu nie chcemy – Wielką Polskę zbudujemy”. Całość odbyła się bez incydentów, protestujący poruszali zorganizowanym czworobokiem, z każdej strony osłoniętym transparentami typu “Nie dla islamizacji Polski”. Całości pilnowały całe zastępy Policjantów, niektóre jednostki zostały specjalnie ściągnięte z Warszawy. 

 

Manifestujący przyjechali z Pruszkowa, aby wesprzeć wszystkich o podobnych poglądach z Podkowy Leśnej, gdzie nie ma oddziału ONR-u. Celem marszu było dojście pod magistrat Podkowy Leśnej, gdzie miały miejsce długie przemowy organizatorów. W jednej z nich, Piotr Filipek, aktywny działacz Młodzieży Wszechpolskiej – koła w Grodzisku Mazowieckim, wyrażał swoje zaskoczenie ilością popierających ich osób z Podkowy Leśnej. Twierdził również, że obraz tego miasta jako tolerancyjnego i popierającego “multi kulti” to “czarny PR Burmistrza miasta Artura Tusińskiego“. Na koniec odśpiewano Hymn Polski.

 

Po więcej informacji, w tym wypowiedź rzecznika ONR-u i Burmistrza Podkowy Leśnej, Artura Tusińskiego – zapraszamy do obejrzenia materiału.

JC

 

{youtube}RlR2R9harhs{/youtube}