Taneczne metamorfozy z Rafałem Maserakiem

12516455 917667065018616 35112320 n

Otwarta we wrześniu zeszłego roku szkoła tańca Egurrola Dance Studio zafundowała  kobietom ucztę dla Ciała i duszy podczas Tanecznych metamorfoz z Rafałem Maserakiem.

 

Każda Pani, która tego dnia odwiedziła szkołę mogła skorzystać z atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Można było m.in. dokonać analizy składu ciała sprawdzić masę ciała oraz zawartość tkanki tłuszczowej  i płynów metabolicznych w organizmie. Po analizie rad dotyczących diety i odżywiania udzielali dietetycy. Podczas spotkania odbyła się prezentacja kolekcji włoskich ubrań. Dla chętnych była możliwość zakupienia brakującej części garderoby. Można było również skorzystać ze słowa porady właścicielki butiku, który przygotował pokaz. Chętne panie mogły również poddać się zaawansowanym technologicznie  zabiegom odmładzającym skórę twarzy. Dla mniej wymagających przygotowane było stoisko, na którym można było oddać się w ręce profesjonalnej makijażystce. Podczas całego spotkania można było degustować się przepysznym sushi przygotowanym przez jedną z grodziskich restauracji.

 

Jednak prawdziwym gwoździem programu były warsztaty taneczne przeprowadzone przez gościa specjalnego Rafała Maseraka. Podczas każdej z dwóch jednogodzinnych sesji panie mogły pod okiem mistrza nauczyć się krótkiego układu choreograficznego. Pasja, energia i talent, z jakim Rafał Maserak prowadził zajęcia skradły niejedno damskie serce, o czym można było przekonać się po niezliczonej liczbie zdjęć, które uczestniczki robiły sobie z tancerze. Nic więc dziwnego, że jeszcze długo po zakończeniu zajęć panie z wypiekami na twarzy opowiadały o emocjach, jakie towarzyszyły podczas warsztatów.

Jak zapewnia manager Egurrola Dance Studio pani Anna Sikorska nie było to ostatnie tego typu spotkanie.

(PK)

 

{youtube}u86PwsLhvd8{/youtube}