Wesprzyj nas!

„GTV Twoja okolica” to telewizja internetowa tworzona przez i dla mieszkańców powiatu grodziskiego.

GTV to reportaże z imprez kulturalnych i sportowych, relacje z działalności samorządów i organizacji pozarządowych, kronika wydarzeń uchwyconych w obiektywie kamery, programy na temat ciekawych miejsc i ludzi naszego powiatu. Materiały telewizji „GTV Twoja okolica” publikowane są na kanale o tej samej nazwie na Facebooku oraz na YouTube. Prowadzimy także stronę www.GTV.info.pl

Działamy na zasadach wolontariatu, tworząc serwis od strony redakcyjnej, operatorskiej, montażowej, graficznej i administracyjnej. Są wśród nas osoby z dużym doświadczeniem telewizyjnym bądź dziennikarskim, jak również studenci dziennikarstwa czy osoby, które amatorsko zajmowały się kręceniem filmów. Są też tacy, którzy z dziennikarstwem czy filmem wcześniej nie mieli nic wspólnego, ale odkryli w sobie taką pasję. W dotychczasowej działalności warto wskazać, że zorganizowaliśmy wiele szkoleń dla mieszkańców grodziska z zakresu pracy dziennikarskiej, operatorskiej, graficznej czy montażowej, także w kontekście zaproszenia do współpracy i tworzenia nowych materiałów obywatelskich naszej telewizji.

Wolontariat i ludzie, którzy są zaangażowani w funkcjonowanie GTV to olbrzymi zasób. Potrzebujemy jednak środków aby telewizja mogła się rozwijać i bardziej profesjonalizować, dlatego gorąco zachęcamy do wsparcia naszej zbiórki.

Wesprzyj naszą zbiórkę na zrzutka.pl